Мадс Остберг – за кермом ралі-кросової Fabia

Після того, як Остберг залишився без місця в Citroen, здавалося, що він на якийсь час зникне з поля зору на світовому рівні, однак недавно Мадс натякнув на свої плани з приводу участі в ралі (в тому числі – і в WRC), а вчора ввечері в мережі з’явилися фотографії з тестів, які норвежець провів за кермом ралі-кросової Fabia литовської команди ES motorsport. Нагадаємо, що восени з машиною працювали Кевін Аббрінг і Нассер Аль-Аттія. До речі, деякі фото з’явилися в соціальних мережах саме завдяки Аббрінгу, сам же Остберг в своїх повідомленнях ділився лише натяками і обмежився фотографією свого гоночного шолома на даху автомобіля, не називаючи при цьому ні марку машини, ні команду.


Мадс Остберг: «Два дні зустрічей і тестів. У мене є хороші варіанти на сезон 2019, тож я налаштований на нього позитивно. Сподіваюся, зможу покласти під ялинку хороший подарунок».

Тести проходили на бельгійській трасі Jules Tacheny, яка приймає етап World RX, але знаменита також як місце проведення мотогонок. Крім Остберга за кермом Fabia був і Андреас Баккеруд, що залишився без місця в World RX після того, як з серії пішла команда EKS, а в кінці осені запрошений Audi на тести за кермом автомобіля DTM.
Команда ES motorsport поки не оголосила про склад учасників на сезон 2019, але тепер вимальовується коло претендентів на отримання місця за кермом Fabia.

19-12-2018 12224
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца