Мадс Остберг: нарешті в мене є офіційні новини

Отже, Мадс Остберг став-таки пілотом Citroen Racing до кінця сезону. Норвежець кілька годин тому повідомив про це в своєму твіттері. Ця новина була цілком очікуваною. Саме Остберг разом із Бріном проїдуть гравійні гонки в Фінляндії, Туреччини, Великобританії і Австралії, а також асфальтовий етап в Німеччині (в Іспанії за кермо сяде Себастьян Льоб).

Зараз на рахунку Мадса, який проїхав в цьому сезоні три етапи за Citroen, два шостих (Швеція і Португалія) і одне п’яте (Італія) місце.

Мадс Остберг: «Було дійсно здорово на ці три етапи повернутися в команду, з якою ми працювали кілька років тому. Для мене велика честь, що Citroen і П’єр (Будар – прим. Ред.) Взяли мене в колектив. Я зроблю все, що в моїх силах, щоб максимально відплатити протягом наступних гонок. Тим більше, що скоро буде Rally Finland – моя найулюбленіша гонка в сезоні. Я переконаний, що у нас є всі якості, необхідні для успіху в цих п’яти ралі».

П’єр Будар: «Ми зараз входимо у стадію відновлення і вже працюємо над розвитком в сезоні 2019, але ми все ж повинні якомога краще завершити цей сезон. Мадс і його досвід як в плані роботи з С3 WRC, так і в чемпіонаті в цілому, безсумнівно допоможуть нам спокійно розвиватися. Він послідовний, і це відображається у його результатах майже в усіх гонках».

 

20-06-2018 8245
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца