Крістофферссон може повернутися у World RX

Чемпіон світу з ралі-кросу 2017 і 2018 років, швед Йохан Крістофферссон, в сезоні 2020 може знову опинитися на старті World RX. Після того, як Volkswagen залишив серію, Крістофферссон провів 12 гонок в ралі за кермом Polo R5, причому, був досить успішний як в національних шведських і норвезьких гонках, так і на етапах WRC. Цієї зими Йохан стартував в норвезькому Sigdalsrally (схід) і в WRC Rally Sweden (третє місце у категорії WRC 3), після чого анонсував оголошення планів на сезон 2020. Нагадаємо, що у шведа є своя команда – KMS (Kristoffersson Motorsport), за яку у європейському ралі-кросі виступає молодий норвежець Евджен Зондре.

Йохан Крістофферссон: «Ралі-крос – це та дисципліна, на якій ми зосереджені. Ми багато працюємо над нашим автомобілем, за кермом якого Зондре виступатиме в чемпіонаті Європи. Через два або три тижні, я майже впевнений, ми приймемо рішення про те, як проведемо сезон».

Видання motorsport.com припускає, що одним з варіантів для шведа може бути участь в тих етапах World RX, які не збігаються із Euro RX, в яких стартує його молодий пілот. Однак, з огляду на партнерські відносини Крістофферссона зі шведськими підрозділами Volkswagen і Bauhaus, в ідеалі йому потрібно було б стартувати на шведському і норвезькому етапах World RX, але саме на цих раундах першості проходять і гонки Euro RX.

Йохан Крістофферссон: «Якщо говорити про можливість провести пару змагань з ралі-кросу, то машина, безсумнівно, зайнята на гонки в Швеції, Норвегії, Франції, але вільна на перші етапи першості – в Барселоні і Португалії. То ж або ми намагаємося провести гонки, що не збігаються з етапами чемпіонату Європи, або якось стартуємо разом з Зондре. Але тоді ми маємо знайти іншу машину, на що буде потрібен додатковий час. Я все ж хочу стартувати в чемпіонаті світу. Безумовно є шанс, що я стартую в Барселоні, але в той самий час, якщо ми не зможемо провести повноцінний чемпіонат, я думаю, що для нас буде більш важливим виступити в Норвегії і Швеції, бо наші партнери представляють Скандинавію».

28-02-2020 42586
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца