Крейг Брін стартує за Hyundai в Фінляндії!

Мабуть, не дарма Дані Сордо кілька днів тому казав, що не впевнений в тому, що вийде на старт у Фінляндії, додавши, що серпень є прекрасним часом для відпочинку. Щойно Hyundai Motorsport оголосила, що в Фінляндії виставить на старт екіпажі Тьєррі Ньовілля, Андреаса Міккельсена і Крейга Бріна! Штурманом Бріна заявлений Пол Нейгл.

Андреа Адамо: «Rally Finland – це особливе ралі, яке потребує підходу, якого не вимагає жодна інша гонка з нашого календаря. Це величезний виклик і для команд, і для екіпажів. Крейг вже продемонстрував свій рівень на цій гонці і має великий досвід, який буде дуже важливим для нас».
Брін за кермом автомобіля WRC провів три гонки в Фінляндії, і всі три гонки завершив без сходів, продемонструвавши третій, п’ятий і восьмий результати.

Крейг Брін: «Я радий, що мені надали цей шанс. Мені довелося довго і терпляче чекати, поки інші стартували в цьому сезоні. І те, що ми з Полом отримали можливість стартувати – велика честь для мене. Фінляндія – це ралі, в якому я найбільше разів стартував за кермом автомобіля WRC, тому сподіваюся, що зможу чимось допомогти команді. Перед стартом мені дадуть можливість добре потестуватись. Гонка буде складною, але за цю можливість я готовий схопитися обома руками. На старт я вийду з номером 42 на борту – саме з цим номером я стартував в 1998 році, в своєму першому сезоні в картингу, і ці гонки завжди були для мене дуже вдалими. Будемо сподіватися, що так станеться і зараз».

25-06-2019 6817
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца