FIA створила відділ, що відстежує небезпеку коронавірусу для автоспорту

Початок серії скасування автоспортивних заходів змусив Міжнародну Автомобільну Федерацію створити підрозділ, який має виробляти заходи щодо зниження загрози для проведення гонок. У заяві, опублікованій Всесвітньою радою з автоспорту, йдеться, що рішення про створення підрозділу було прийнято з ініціативи професора Жирара Сайяна, який займає пост президента медичної комісії FIA і уважно спостерігає за ситуацією протягом декількох тижнів: «Був створений кризовий відділ FIA, який кожні два дня збирається для розгляду останніх подій. FIA продовжує уважно стежити за ситуацією і її наслідками разом зі своїми національними клубами та організаторами змагань, дотримуючись порад відповідних органів влади, включаючи уряди країн і Всесвітню організацію охорони здоров’я. FIA оцінить календар своїх майбутніх змагань і прийме будь-які заходи, необхідні для захисту світової автоспортивної спільноти та широкої громадськості, включаючи перенесення змагань в разі потреби».

Крім двох скасованих ралійних гонок в Італії, вже скасовано два етапи Formula E (у Китаї та Італії), а Гран Прі Бахрейну Формули 1 пройде, як було оголошено, без глядачів.

Як повідомляє видання motorsport.com, керуючий директор F1 з автоспорту Росс Браун заявив, що спорт не може просто зупинитися через коронавируса: «Я думаю, що головне – спробувати зберегти проведення гонок у максимально безпечний спосіб. Ми не можемо дозволити собі ризикувати, але ми не можемо і просто повністю відключитися».

Що стосується чемпіонату світу з ралі, то недавно було оголошено про запобіжні заходи на етапі в Мексиці, якиму скасування тепер не загрожує.

08-03-2020 8521
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца