FIA опублікувала нові правила і рекомендації щодо безпеки

Ця новина буде цікава в першу чергу тим, хто будь-яким чином задіяний в організації ралі. Міжнародна Автомобільна Федерація опублікувала брошуру, в якій викладено принципи організації безпеки на ралійних змаганнях різного рівня.

Публікація цієї роботи недавно анонсувалася функціонерами FIA, причому головною її характеристикою є можливість значного підвищення рівня безпеки без додаткових фінансових витрат.

На ста сторінках брошури зібрано дуже багато корисної інформації: як правильно планувати проведення ралійного змагання, як мають працювати автомобілі безпеки, як виставляти ретардери, як розробляти план безпеки, як розміщувати глядачів, готувати схеми та мапи, і багато-багато іншого.

Крім того, FIA закликає національні федерації мати делегатів з безпеки, які мають бути присутніми на кожному заході, що проводиться з санкції федерацій. Рівень цих делегатів FIA планує піднімати шляхом впровадження спеціальних програм – вже в цьому році буде проведено експериментальний навчальний семінар. А з 2020 року в усіх країнах, які є членами FIA, будуть проводитися регіональні навчальні семінари для делегатів з безпеки.

Ів Маттон (директор FIA по ралі): «Безпека – це ключ до сталого розвитку ралі в майбутньому. У свою чергу, ключем до безпеки є освіченість, і ми бачимо це по всьому світу. Викладені нами принципи допоможуть всім навчитися правильно організувати процес».

Залишається дочекатися, коли ФАУ перекладе цю брошуру, зробивши можливою реалізацію праці FIA на території України.

Завантажити брошуру можна за посиланням www.fia.com/file/77303/download

16-04-2019 5071
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца