Дані Сордо підписав контракт з Hyundai Motorsport

Було б дивно, якби Hyundai Motorsport розірвала відносини з Дані Сордо – іспанець, навіть не дивлячись на неповноцінну програму виступів, перебуває в прекрасній формі і стабільно набирає очки. То ж підписання контракту на сезон 2020 виглядає цілком логічним. Сордо в сезоні 2020 проведе сім гонок.

Дані Сордо: «Я радий провести в Hyundai Motorsport сьомий сезон поспіль. Команда дійсно стала для мене сім’єю, з якою ми пережили не один фантастичний момент. Головним з них є перемога на Сардинії, але за ці роки ми провели чимало гонок, в яких були дуже сильні, у тому числі – пам’ятний етап в Німеччині 2014 року, коли ми завоювали перше і друге місця в гонці в нашому дебютному сезоні. Я відчуваю себе дуже щасливим, мені комфортно в команді. Але не менш важливо, що я відчуваю себе настільки ж конкурентоспроможними, як і раніше. Hyundai i20 Coupe WRC – сильний автомобіль на всіх типах покриття, і ми з Карлосом (Дель Баріо, штурман прим. ред.) на багатьох етапах показували прекрасний темп, хоча і не завжди справа закінчувалася відповідним результатом. Ми вельми амбітні, і я радий можливості брати участь в семи етапах сезону 2020».

Андреа Адамо: «Дані показав в цьому сезоні, що він залишається одним з найбільш універсальних і конкурентоспроможних пілотів у WRC. Його перемога на Сардинії була винятковою, але і в більшості інших гонок він показав відмінну швидкість. І особисто я дуже радий, що він залишиться частиною нашої команди в 2020 році».

 

09-10-2019 7894
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца