Черговий удар для Ож’є

Перед вирішальними етапами чемпіонату Citroen протестував і нову передню підвіску, і радикально змінену аеродинаміку свого автомобіля. В обох галузях, як кажуть французи за результатами тестів, досягнуто суттєвого просування вперед. Однак, як і у випадку з підвіскою, омологації аеродинамічного пакету не відбудеться аж до наступного сезону, то ж боротися за титул лідеру команди доведеться на автомобілі в існуючій зараз конфігурації.

Представник FIA повідомив журналісту видання motorsport.com: «FIA через свій ралійний і технічний відділи тісно співпрацювала з Citroen Racing протягом останніх місяців, щоб допомогти команді перевірити деякі зміни в машині і впровадити їх. Однак на сьогоднішній день Citroen Racing не подала заявку у FIA на омологацию нових деталей».

Однією з головних причин такої серйозної роботи з C3 WRC було невдоволення лідера команди поведінкою автомобіля на асфальті. То ж в другий і третій день іспанської гонки на Себастьяна чекають дуже серйозні випробування у протистоянні із Тянаком. І цілком можливо, що на фініші спецділянок ми знову будемо чути від чинного чемпіона фразу: «Я роблю все, що можу, але їхати швидше просто не виходить».

До речі, сам Отт Тянак не приховує, що французи, на його думку, просто копіюють рішення, впроваджені командою Toyota: «Ці оновлення виглядають досить агресивно, але місцями схожі на звичайне копіювання з нашого автомобіля».

23-10-2019 5565
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца