Бешкетування юніорів в Болоньї (ВІДЕО)

Перший яскравий молодіжний «спалах» в Болоньї був ще рік тому – коли 16-річний фін Калле Рованперя в нічних заїздах Trofeo Pucci Grossi Night Sprint став третім (поступився Тьєррі Ньовіллю і Елфіну Евансу), а в головному змаганні Memorial Bettega дістався до фіналу, де програв лише Евансу! Але зараз болонське шоу обіцяло набагато яскравіше видовище, бо цього разу повинні були виступити відразу три пілоти, які ще не досягли двадцяти років – фін Калле Рованперя, болівієць Марко Буласія Уілкінсон і норвежець Олівер Сольберг (син Петтера Сольберга)!

Якщо подивитися на дати народження цієї трійці юніорів, можна миттєво сторопіти – Буласія народився 29 вересня 2000 року, Рованпера 1 жовтня 2000 року, Сольберг 23 вересня 2001 року! На цьому тлі навіть 23-річний Теему Сунінен, який народився 1 лютого 1994 року, виглядає справжнім «дідусем»! А досягнення, між іншим, є не тільки у Калле – просто інші пілоти набагато рідше потрапляли в поле зору. По-перше, Олівер Сольберг цього року став віце-чемпіоном Латвії в юніорському заліку і класі LRC3. По-друге, Марко Буласія Уілкінсон в кінці вересня (за кілька днів до свого 17-річчя) став уже дворазовим чемпіоном Болівії з ралі в абсолюті! А потім ще встиг спробувати свої сили в ралі-рейдах на багі Т3…

Сюрпризи в Болоньї не змусили себе чекати, коли почалися битви «кожен з кожним» в групах – в одній групі Рованперя виграв 11 заїздів з 12, а в інший переможцем став Сольберг, який випередив Сунінена! А коли справа дійшла до гри «на виліт», то в нічному Trofeo Pucci Grossi Night Sprint в фіналі зустрілися якраз Кале Рованперя (переграв Теему Сунінена) і Олівер Сольберг, який побив досвідченого італійця Джандоменіко Бассо. Гору в цій «стрілянині» з рахунком 3:1 взяв більш досвідчений фін. У головній «розборці» (тобто власне Memorial Bettega) в півфіналах зійшлися всі три підлітки – Рованперя, Сольберг і Буласія, до яких приєднався Сунінен. У підсумку, в фіналі знову зустрілися Калле з Олівером, які рубалися між собою по максимуму – норвежець навіть полетів «догори дригом» у другому заїзді, а фін встановив рекорд траси і здобув повний комплект нагород в Болоньї (перемоги в Trofeo Pucci Grossi Night Sprint і на Memorial Bettega)!

© Павло Скобленко/Rally.UA
© Фото Motor Show Bologna – Pagina Ufficiale

14-12-2017 26450
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца