Адамо про Бріна: я не оцінюю людей по одній спецділянці

На відміну від Toyota Gazoo Racing, де на сезон 2020 року поки не підтверджений не один екіпаж, в Hyundai Motorsport зайняті місця вже в двох автомобмлях з трьох – контракти підписані з Тьєррі Ньовіллем, Дані Сордо і Себастьяном Льобом. А ось вибір між Андреасом Міккельсеном і Крейгом Бріном поки не зроблений. Ірландець був швидким у Фінляндії, де фінішував сьомим, і показував ще кращі результати в Уельсі, проте виліт і переворот через дах відкинули його на підсумкову восьму позицію.

Андреа Адамо не приховував свого розчарування цим епізодом: «Я приїхав сюди, очікуючи, що він зможе надати команді підтримку, але він цього не зробив». Однак через деякий час бос Hyundai зазначив, що ця аварія є лише епізодом, і висновки потрібно робити не з нього, а з «загальної картини».

Андреа Адамо: «Навіть незважаючи на те, що я італієць, я не оцінюю людей по одній спецділянці. Потрібен більш широкий і мудрий аналіз. Я не кажу: «Ах, він помилився, я не хочу бачити його знову». Адже я не настільки емоційний, навіть якщо іноді я перебільшую щось заради шоу. Мені не доводиться нервувати через Бріна. Так, я знаю, що він досяг успіху в Фінляндії і не досяг успіху в Великобританії. Я буду дивитися на загальну картину».

12-10-2019 11044
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца