ADAC Rallye Deutschland, СД9: виправдані очікування

З року в рік спецділянка на танковому полігоні змушує уболівальників тремтіти в очікуванні справжнього ралійного екшену. І Panzerplatte виправдовує ці очікування! Накручені доріжки з різним покриттям, та ще й з бетонними стовпчиками на узбіччях, видовищний трамплін «Джина», ходові відрізки – 40 кілометрів справжнього випробування. І в цей раз Panzerplatte відплатив глядачам за палку любов. Після дещо нудного початку ралі в гонці з’явилася інтрига. По-перше, переможцем на спецділянці став Дані Сордо, який на дорогах другого дня відчуває себе куди впевненіше, ніж на вчорашніх спецділянках, прокладених на виноградниках вздовж Мозеля. В абсолютному заліку Сордо випереджає і Еванса, і Латвалу. До третього місця Нёвілля іспанцеві поки не дотягнутися, та й завдання такого перед ним не стоїть, але швидкість Дані виглядає вражаюче.

Другим на допі, відставши всього на 0,6 секунди, фінішує Отт Тянак, а Себастьян Ожьє, який бореться із естонцем, поступився йому на Panzerplatte трохи більше трьох секунд. А ось Тьєррі Нёвілль, що показав п’ятий результат і поступився на спецділянці не тільки трійці, що названа вище, але і Крейгу Брину, із трудом знаходить літературні слова про поведінку свого автомобіля.

Тьєррі Нёвілль: «Автомобіль взагалі не працює! Я не можу жорстко гальмувати, а з диференціалом, який я використовую в даний момент, я взагалі просто безсилий».

Є, над чим горювати і Яну Копецькі, який міняв на допі пробите колесо і з лідируючої позиції у WRC2 перемістився на дев’яте місце. Топ-3 цього заліку тепер виглядає наступним чином: Камій, Каєтанович, Андольфі.

Турнірне становище після СД9

1. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) 1.33.43,9
2. Ожьє/Інграссія (F, Ford Fiesta WRC) +13,8
3. Нёвілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +19,7
4. Сордо/Дель Барріо (E, Hyundai i20 Coupe WRC) +39,0
5. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) +42,5
6. Еванс/Баррітт (GB, Ford Fiesta WRC) +47,5
7. Лаппі/Ферм (FIN, Toyota Yaris WRC) +53,1
8. Брін/Мартін (IRL / GB, Citroen C3 WRC) +1.01,6
9. Міккельсен/Йегер (N, Hyundai i20 Coupe WRC) +1.14,2
10. Сунінен/Марккула (FIN, Ford Fiesta WRC) +1.38,2

 

18-08-2018 5811
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца