Перша ралійна перемога Боттаса

Пілот команди Mercedes Формули 1 Вальттері Боттас завоював свою першу перемогу в ралі, вигравши гонку Rallycircuit Cote d’Azur, що базується на кільцевій трасі Paul Ricard. На Лазурному березі фін стартував зі штурманом Марко Салміненом, який раніше асистував Теєму Сунінену та Такамоті Кацуті.

Всього в гонці стартували 57 екіпажів, п’ять з яких використовували техніку WRC, то ж аматорськими покатушками змагання не назвеш. Головним же суперником Боттаса в Rallycircuit Cote d’Azur був француз Робер Консані на Fabia R5 – він виграв перший доп, який, до речі, проходив безпосередньо на кільцевій трасі, але потім Вальттері Боттас вийшов вперед і в підсумку переміг з перевагою у 50 секунд. Третім став пілот GT Сімон Гаше на Citroen C3 R5, а четвертим (і першим в категорії GT) – Стефан Лефевр, який виступав на Porsche 991 GT3 Cup і виграв в абсолюті дві спецділянки з дев’яти.