Нова мета для Грібеля (ВІДЕО)

У ралійному чемпіонаті Німеччини залишилися тільки два претенденти на вищий титул – ще на попередньому етапі змушений був вийти з великої гри Хрістіян Рідеманн (незважаючи на всі успіхи в середині сезону, з потрібним бюджетом у нього досі серйозні проблеми), залишивши поле бою для Маріяна Грібеля і Домініка Дінкеля. Таким чином, після капітуляції Рідеманна у цієї пари фаворитів залишилося тільки дві гонки, щоб в боротьбі між собою остаточно з’ясувати свої права на чемпіонську корону… У минулі вихідні відбувся сьомий, передостанній раунд німецької першості, ADMV Rallye Erzgebirge, який миттєво зруйнував недавню рівновагу сил, коли Маріян і Домінік після шести етапів набрали однакову кількість очок (по 114 у кожного). Зараз же Грібель здобув третю перемогу поспіль, Дінкель відчайдушно чинив опір, але на фінальному допі через проблеми з приводом втратив більше хвилини – добре, хоч спромігся дістатися до фінішу другим… Але тепер ситуація в чемпіонаті змінилася – перед фінальним раундом рахунок вже 144:132 на користь Грібеля.

Звичайно, ще рано говорити про майбутнє чемпіонство Марияна Грібеля (все ж попереду чекає ще одна гонка, в якій події можуть піти за будь-яким сценарієм), але все одно цікаво, як він планує свою подальшу кар’єру? Адже у 2016 році він став молодіжним чемпіоном Європи за кермом Opel Adam R2, потім в 2017 році став чемпіоном ERC Junior U28 на Skoda Fabia R5, зараз пересів на Peugeot 208 T16 і має намір завоювати титул в Німеччині… Якщо він стане чемпіоном Німеччини, то куди далі вирушить? Повернеться в ERC? Перейде до WRC-2? З інших подій недавнього ADMV Rallye Erzgebirge можна було виділити два насправді цікавих епізоди. По-перше, знову з’явився Зепп Віганд (віце-чемпіон Європи 2014 року), який стартував за кермом Opel Adam R2 і зумів не тільки виграти в моноприводі, а й пробитися в Топ-5 абсолюту. По-друге, на подіумі фінішував Роман Шведт на Peugeot 207 S2000, який завдяки цьому успіху зміг вийти на третю позицію в загальному заліку чемпіонату Німеччини! Чесно кажучи, в нинішні часи повної переваги техніки класу R5 багато хто вже встиг забути про те, що подекуди в строю ще залишаються автомобілі категорії Super 2000…