Томмі Мякинен: з приводу стартів Кацути чекаємо рішення з Японії

Після переходу Отта Тянака з Toyota Gazoo Racing до Hyundai Motorsport перед Томмі Мякіненом відкрилася величезна кількість варіантів формування складу на наступний сезон. Чого вартий хоча б недавній пост Тьєррі Ньовілля, в якому він вітав усіх з Хеллоуїном, при цьому зачеккінівшісь в Ювяскюля – місці базування команди Toyota. Але якщо варіант з бельгійцем, що має на сезон 2020 контракт з Hyundai, виглядає поки досить сумнівним, то можливість виходу на старт Такамото Кацути Томмі Мякинен обговорює цілком серйозно. Японець показав непогану швидкість і стабільність як на неймовірно складному для дебюту німецькому етапі першості, так і в Іспанії, де гонка для нього була зіпсована технічними неполадками.

В інтерв’ю wrc.com Мякинен описав можливі варіанти для Кацути на наступний сезон: «Поки нічого не підтверджено, ми в процесі обговорення. Остаточного рішення з Японії поки немає. Можливо, вын братиме участь у всіх європейських етапах і на гонці в Японії. Але ми розглядаємо і варіант його повноцінної участі в чемпіонаті».

Що стосується технічних проблем в Іспанії, то тут ситуація схожа з тією, яка була у Ож’є в Citroen – деталь зламалася з незрозумілої причини і без зовнішнього впливу.

Томмі Мякинен: «Це була дивна проблема – зламався новий вузол, перевірений і як слід обслужений. Ми вважаємо, що це пов’язано з матеріалом, використовуваним в коробці передач. У підсумку день для Кацути був зіпсований, оскільки йому довелося встановити коробку з великим передавальним числом, призначену більше для гравію. Але я задоволений його прогресом. Він був явно швидшbq, ніж в Німеччині, і добре показав себе на гравії. Тепер йому потрібно працювати над стенограмою. За бортовим даними ми бачимо, що в деяких місцях він двічі гальмує, але в цілому у нього все добре».

Як повідомляє Кацута у своєму твіттері, наступного тижня він за кермом Yaris стартує в японському Central Rally Aichi.

02-11-2019 3745
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца