Петтер Сольберг хоче працювати з автовиробником і створити ралійну команду

Зовсім недавно Петтер Сольберг оголосив, що більше не буде на постійній основі брати участь в чемпіонатах, і ось – чергова новина від норвежця: він думає про те, щоб, за прикладом Томмі Мякинена, створити команду, яка представляла б в ралі якогось автовиробника. Нагадаємо, що в період з 2009 по 2011 роки Петтер виступав в чемпіонаті світу з ралі за кермом автомобіля власної команди, і виступав досить непогано. Ну а після завершення кар’єри у WRC Сольберг створив команду і в світовій ралі-кросовій першості, де двічі став чемпіоном. Зараз він керує гоночною програмою свого сина, також демонструючи свої переваги як менеджера, так і наставника.

Петтер Сольберг: «Я мрію створити команду разом з якимось автовиробником. Ралі – це моя перша любов і моя пристрасть, тому було б здорово зробити те, що зробив Томмі (Томмі Мякинен – прим. ред.). Ми з ним добре попрацювали разом, коли виступали за Subaru. У мене була можливість спостерігати, як він працює і як прагне успіху. Саме це він продовжив робити, керуючи командою Toyota. І саме це я хотів би зробити в майбутньому. Я зайняв третє місце в чемпіонаті 2010 року, виступаючи за свою власну команду, і дуже пишаюся цим. Після цього я на своїй машині виграв два титули в World RX ще до початку нашої співпраці з Volkswagen Motorsport.

Нещодавно я прийняв важливе рішення і маю сказати, що був вражений реакцією і повідомленнями від людей з усього світу. Це стало реальною підтримкою. Дякую вам за це, друзі!

Однак зараз я хочу трохи помовчати, бо мені потрібен час на те, щоб, зберігаючи спокій, зважити варіанти перед наступним кроком. Але, безумовно, управляти командою в чемпіонаті світу з ралі або в чемпіонаті світу з ралі-кросу, коли він перейде на електричну техніку, було б дійсно цікаво. Це було б втіленням мрії».

 

20-04-2019 8639
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца