Нассер Аль-Аттія і Кевін Аббрінг – в World RX!

Світова раллі-кросова першість чекає на появу нової команди, причому, команда ця, швидше за все, буде претендентом на досить високі місця – на ризькій трасі Бікерніекі катарець Нассер Аль-Аттія і представник Нідерландів Кевін Аббрінг провели тести Skoda Fabia Supercar RX литовського колективу ES Motorsport Ернестаса Стапонкуса. Схоже, що дворазовий чемпіон WRC2 і Дакара вирішив інвестувати в литовську команду, щоб урізноманітнити свій і без того багатий автоспортивний досвід.

За висловом литовського журналіста Рамунаса Фетінгіса, цей проект в режимі секретності розвивався протягом уже півтора року.
Поки інформації про проект не так вже й багато. Швидше за все, команда вийде на старт наступного сезону. Поки ж Аль-Аттія каже, що автомобіль здався йому досить перспективним, але попереду ще багато роботи – типові висловлювання будь-якого спортсмена при переході в нову команду.

Так само на тестах був присутній і британець Кен Скідмор – керівник команди Autotek Motorsport. Саме з цією командою Нассер виступав в Чемпіонаті світу з ралі, і саме Скідмор керував проектом Drive Dmack в WRC2.
Фото: www.delfi.lt

21-09-2018 5221
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца