Дакар-2018, етап 6: прев’ю

У шостий день гонки учасники змагань залишать Перу, яка так сильно розтрусила гоночний пелотон – лише у мотозаліку немає чіткого фаворита, а в інших категоріях лідерам залишається «лише» оминути великих проблем.

Але пілоти з досвідом чудово розуміють, що те саме «лише» – це хибне уявлення про ралі-рейд. Завтра буде день відпочинку, а потім – вісім етапів поспіль, де знову ж таки буде дуже нелегко.

Але навіть перед цим всім учасникам ще треба подолати шлях до болівійської столиці Ла-Пас. Гонщики виїдуть із перуанського Арекіпи, піднімуться на висоту чотирьох тисяч метрів над рівнем моря і знову будуть випробовувати свою техніку на надійність. Чи існує гарантія, що Стефан Петрансель та Едуард Ніколаєв без проблем подолають 313-кілометрову спецділянку? Смішне питання навіть для вболівальників.

Саме позашляховики сьогодні розпочнуть боротьбу, за ними будуть вантажівки, а мотоциклісти незвично будуть останніми в пелотоні. Що з цього всього вийде – побачимо ближче до півночі за київським часом.

11-01-2018 1775
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца