Дакар-2018, етап 5: прев’ю

У перші чотири дні «Дакар» полоскотав нерви всім учасникам гонки – а деякі з них вже змушені достроково припинити боротьбу, а ще більше гонщиків вже забули про шанси виграти марафон…

І п’ятий день ралі-рейду не повинен стати легшим випробуванням. Так, сьогодні гонщикам потрібно буде подолати «лише» 266-268 кілометрів в залежності від заліку, проте кожен із цих кілометрів може стати проблемним.

Звісно ж, особливі пригоди будуть чекати тих, хто відкриватиме ралійний канал у своїй категорії. Але практика цьогорічного «Дакара» доводить, що він них не застрахований ніхто: лідер може проїхати швидко, а інші будуть блукати у пустелі.

Особливо треба буде бути уважним Адріену ван Беверену, який після вчорашньої перемоги очолив мотозалік. Перед французом нікого не буде, тому йому просто не позаздриш. І якщо вчорашні бурхливі події повторяться, то дуже важко буде визначити фаворита у цьому заліку.

Peugeot у свою чергу наче контролює ситуацію – її конкуренти самоусунулися. Проте трійка Левів йде щільною групою і боротьба між ними може завершитися бозна-чим.

І лише Едуард Ніколаєв на КамАЗ має солідну перевагу. Він може контролювати хід гонки, але чи вдасться йому це?

10-01-2018 2005
Сайт Rally.ua 2017 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца