Зміни в складі M-Sport

Починаючи з гонки в Італії і до кінця сезону Теєму Сунінен виступатиме з іншим штурманом, і ця заміна заслуговує на увагу, адже молодого Марко Салмінена замінить наддосвідчений Ярмо Лехтінен – штурман Мікко Хірвонена! Якщо на рахунку Салмінена – 31 етап у WRC, то за плечима Лехтінена – 169 стартів, 161 з яких він провів з Мікко Хірвоненом.

Теєму Сунінен: «Я хочу подякувати Марко за те, чого ми добсягли в першій частині сезону. Ми провели свій перший старт в чемпіонаті світу, ми вигравали спецділянки. Але я все ще вчуся, і досвід такої людини, як Ярмо, буде дійсно важливий, якщо я хочу досягти своїх цілей в другій половині сезону.

Я добре знайомий з гонкою на Сардинії, це буде моя четверта гонка там. Сподіваюся, це допоможе, коли ми поїдемо з Ярмо. Пройшов всього тиждень з останньої гонки, так що у нас не було багато часу на підготовку. Але якщо все піде за планом, я впевнений, що зможу показати ту саму швидкість, що і в Португалії.

Ми маємо бути по-справжньому сконцентровані. І не тільки тому, що це початок нової співпраці, а й тому, що це дійсно складне ралі. Спецділянки там бувають досить жорсткими, то ж нам потрібно бути уважними, щоб відзначити кожен камінь».

До цього часу Лехтінен був зайнятий роботою в Toyota Gazoo Racing, де, крім усього іншого, був наставником Хірокі Араи – на Ford Fiesta R5 вони двічі в цьому сезоні стартували на етапах WRC. В інтерв’ю motorsport.com Лехтінен сказав: «Коли Мікко завершив кар’єру, я хотів відпочити, а потім знайти нового пілота, з яким я міг би повернутися в гонки. Але потім я почав працювати в команді Томмі, і непомітно пройшло три роки! Я дуже радий повернутися. Звичайно, ці нові машини досить швидкі, але ж і старі теж були зовсім не повільними!»

Цікаво, що Марко Салмінен до того, як почав їздити з Суніненом, також їздив за команду Томмі Мякинена, готуючи у WRC 2 Такамото Кацуту, з яким провів два сезони.

10-06-2019 6323
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца