Юхо Хянінен: повернутися? Ні.

Після фінішу італійського етапу чемпіонату світу Юхо Хяннінен зізнався, що участь в гонці стала більш складною, ніж це могло б здатися під час тестів.

Фінн вийшов на старт через півтора року після Wales rally GB 2017 і головним його завданням в Італії було виконання тестової роботи та отримання даних про поведінку автомобіля на гравії при найрізноманітніших налаштуваннях підвіски.

На самому початку гонки Хяннінен попередив журналістів про те, що не звертатиме уваги на свої результати, оскільки єдиним завданням є робота з різними конфігураціями налаштувань, які будуть постійно змінюватися. Дивно, але не дивлячись на такі умови, в п’ятницю фін примудрився показати другий час на спецділянці.

Юхо Хяннінен: «Звичайно, приїхати сюди і відпрацювати тестову програму було непоганою ідеєю. Без отриманих знань нам було б складніше в майбутньому. Ми стали в якійсь мірі більш поінформованими, але нам є, чого прагнути.

Ми багато дізналися в галузі роботи з підвіскою. Кожного разу при заїзді на сервіс ми значно змінювали налаштування підвіски і іноді було досить складно виходити на старт спецділянки, не знаючи, як буде вести себе автомобіль. І потрібно було проїжджати в таких умовах по чотири допа. На тестах, звичайно, легше – ви завжди можете повернутися на сервіс і повернути ті налаштування, які були раніше. А тут в нас шанс внести зміни був лише на денному сервісі. Коли ваші налаштування знаходяться в неправильному діапазоні, часи на допах будуть значно гіршими. Тим не менш, це було правильне рішення».

На питання про те, чи можна сподіватися знову побачити Юхо на спецдільницях, фін відповів: «Я так не думаю, не зараз. Повернутися? Ні, зараз я більше зосереджений на тестах».

23-06-2019 5225
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца