Ярі-Матті Латвала залишається з Toyota

Після скасування гонки в Австралії і тривалої відсутності новин, зараз всі події розгортаються виключно навколо Toyota Gazoo Racing, адже навіть скасування ралійної програми Citroen пов’язане саме з японською командою, яка прийняла до свого складу Себастьяна Ож’є.

Як повідомляє motorsport.com, Ярі-Матті Латвала за кермом Toyota Yaris WRC в наступному сезоні стартує як мінімум в двох етапах чемпіонату світу – в Швеції і Фінляндії. Це стане четвертим роком співробітництва між Латвалою і Toyota Gazoo Racing, хоча і сильно скороченого через невдачі фіна в попередні роки. Цікаво, що фін, сподіваючись розширити свою програму, змушений шукати для себе спонсорів.

Ярі-Матті Латвала: «Я можу підтвердити участь в цих двох етапах. Але я працюю над тим, щоб залучити спонсорів для стартів на Сардинії, в Португалії та Великобританії. Ну а якщо помріяти, то я включив би до цього списку і Нову Зеландію, але це занадто вже дорого. Для мене дуже важливо продовжити виступи в наступному році. Цей сезон був важким, для мене він виявився досить бурхливим і в особистому житті (Ярі-Матті розлучився зі своєю нареченою, чому було приділено надто вже багато уваги в місцевій пресі – прим. ред.), але наступний рік видається мені швидше паузою, ніж зупинкою. Зараз мені 34 роки, і я думаю, що у мене в запасі все ще є пара хороших сезонів».

Звичайно ж, Латвала сподівається на створення другої команди Toyota Gazoo Racing, можливість появи якої пов’язують в першу чергу з просуванням японцями Такамото Кацути. І якщо фін зуміє-таки знайти гроші для розширення своєї програми з двох до п’яти етапів, то ми дійсно маємо шанс побачити команду Toyota Gazoo Racing 2, адже для Такамото вже затверджено програму з дев’яти гонок – всіх європейських етапів плюс Rally Japan. Спочатку йшлося про те, що в другому складі поїдуть саме юніори – Кацута і Рованперя. Але вкрай непереконливі результати Ярі-Матті, навіть при всій любові до нього з боку японців і Мякінена, не дозволяли залишити його в бойовому складі. Ну а в Toyota поки йде розгляд можливості створення ще однієї команди.

Ярі-Матті Латвала: «Як я вже говорив, я хочу їздити в наступному сезоні. Можливо, буде розумно, якщо я приєднаюся до Кацути в складі другої команди, для того, щоб набрати якісь очки. Таке вже було в моїй кар’єрі, коли разом з Метью Уїлсоном ми в складі команди Стоббарта боролися з Subaru за третє місце в сезоні 2007».

«Пара хороших сезонів» в запасі у Латвали, можливо і є, але його кар’єра, схоже, підійшла до свого фіналу.

30-11-2019 7530
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца