Rally Turkey, шейкдаун. Ньовілль – швидший, але це нічого не означає

Під час третього проїзду трасою шейкдауну Тьєррі Ньовілль був кращим, впевнено випередивши Себастьяна Ожьє, який показав другий результат – на 4,7 кілометра бельгієць «привіз» французові більше, ніж півтори секунди. З одного боку – значна перевага. З іншого – в першій частині шейкдауну Ожьє був швидшим за свого головного суперника. Але ще впевненіше виглядало до третього проїзду тріо Toyota. Тож про якусь тотальну перевагу двох лідерів першості не йдеться. Тим більше, що Латвала, який за результатами розминки посів третє місце, відстав від Ожье на 0,5 секунди.

Нажаль, якщо в Toyota всі три екіпажі йдуть щільною групою, то в інших командах другі і треті номери не виглядають настільки ж сильними, як і їхні лідери. Особливо вражаючим був розрив у швидкості між пілотами Hyundai Motorsport. До того ж, на другому проїзді Андреас Міккельсен взагалі був змушений зупинитися через проблеми з трансмісією і потім більше години просидів на сервісі в очікуванні завершення ремонту.

Тож на тлі непереконливих результатів Паддона і Міккельсена цілком логічним виглядає продовження контракту Hyundai Motorsport з Ньовіллем ще на три роки.

Сьогодні ввечері на нас чекає пролог на найкрасивішій набережній Мармаріса, а вже завтра екіпажі відправляться на забійні спецділянки, кожна з яких переверне з ніг на голову результати і шейкдауну, і прологу.

13-09-2018 4669
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца