Wales Rally GB, шейкдаун. Успіх M-Sport і аварія Тянака

Шейкдаун в Уельсі традиційно уявляє собою відрізок бойової спецділянки Clocaenog, яка в цей раз стоїть у розкладі п’ятниці. Тут на учасників чекають ходові гравійні дороги з незначними перепадами висот в обрамленні звичного для Уельсу соснового лісу. На самому початку тестової ділянки Отт Тянак здорово підбадьорив глядачів, вилетівши в одному з найбільш видовищних поворотів – зрозумівши, що повернути вже не вдасться, естонець не став ризикувати і просто вдарився в неглибокий кювет. Приблизно протягом хвилини глядачі виштовхували Yaris на трасу, після чого він відправився на сервіс, де пробув досить довго.

В цей час найшвидшими на шейкдауні були Сунінен, Латвала, Ожьє та Еванс. Є надія, що у себе вдома колектив Малкольма Уілсона таки зможе дати бій конкурентам, причому – силами всіх трьох екіпажів, що є великою рідкістю. Щільність жеж результатів на шейкдауні надихає, адже три пілоти (Еванс, Латвала і Ожье), що опинились за Сунінєном, продемонстрували абсолютно однаковий час.

Тянак після свого повернення на дистанцію тестової ділянки зробив ще кілька проїздів, але в підсумку лише замкнув групу з учасників на автомобілях WRC, зайнявши 11 сходинку таблиці результатів.

Окремо варто відзначити Вейбю, який, тільки пересівши на Citroen C3 R5, був значно швидшим і за Темпестіні, і за Лефевра. Ну а Кращим же серед учасників WRC2 був Калле Рованпера.

Результати – ewrc-results.com

04-10-2018 5729
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца