Wales Rally GB, шейкдаун: рідні стіни

Після сонячних днів, що панували в Уельсі тиждень тому, погода змінилася вкрай радикально – над узбережжям пронісся ураган, після якого в навколишніх лісах запанував напівтемрява і звична сльота. То ж шейкдаун пройшов в класичних для Wales Rally GB умовах.

Вже на першому з трьох обов’язкових проїздів найшвидшими стали Кріс Мік і повернувшийся після тривалої реабілітації Елфін Еванс – представники Великої Британії показали абсолютно однаковий результат. І якщо спочатку це можна було списати на хороші стартові позиції, то потім Кріс і Елфін продемонстрували, що в цій гонці з ними доведеться рахуватися: Мік знову став найшвидшим, а Еванс розмістився за ним. Цього разу однаковий час продемонстрували Еванс, Ож’є та Лаппі, а однією десятою поступився їм Сунінен. Ну і на третьому проїзді Мік і Еванс знову стали кращими, то ж в цей уїк-енд, схоже, пара представників Великобританії цілком зможе впливати на розклади в боротьбі Тянака, Ож’є та Ньовілля за титул.

Не менш цікаві події розгорталися і в другому дивізіоні, де вперше з’явився Олівер Сольберг – норвежець лише трохи поступився Рованперы (хоча фін, формально, виступає в іншому заліку), але при цьому став кращим в WRC 2, більш ніж на 2.5 секунди випередивши свого батька, Петтера Сольберга, який став другим. З огляду на потужну наставницької школу Олівера, можна не сумніватися, що він не буде ввязуватись у боротьбу з Каллє, а зосередиться на своєму заліку, проте спостерігати за результатами двох скандинавських юніорів, буде, безсумнівно, дуже цікаво. Є надія, що під час гонки конкуренцію їм складе і не заявлений у WRC 2 і WRC 2 Pro Грязін, однак на шейкдауні Ніколай був не особливо швидким, напевно, шукаючи потрібні налаштування.

Результати – ewrc-results.com

03-10-2019 15932
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца