Wales Rally GB, СД20: новий лідер гонки

Після довгих і дуже нелегких суперечок між організаторами першості і організаторами гонки про те, що Power Stage не може проходити по міських вулицях, все йшло до скасування гонки в Уельсі – британці аж ныяк не хотіли ні змінювати розклад, ні «виводити» спецділянку з вулиць курортного Лландідно. В результаті було прийнято рішення провести Power Stage не на заключній спецділянці дня, а на другій. Здавалося, подібний варіант дещо знизить напругу на цьому допі. Але сталося не так, як гадалося! Латвала вирішив не зволікати з виходом на лідируючу позицію і разом з перемогою на спецділянці бонусом отримав не тільки очки, але і лідерство в гонці.

Другим на допі став Отт Тянак, який тепер, в принципі, може їхати в своє задоволення. За естонцем розмістилися Ожьє, Ньовілль і Лаппі. Себастьян відіграв у Лаппі три секунди, значно зміцнивши свої позиції в боротьбі за друге місце.

Найцікавішим є і той факт, що Андреас Міккельсен, вигравши у Мадса Остберга всього лише 1,8 секунди, обійшов його в загальному заліку гонки, вийшовши на п’яту позицію. Між двома норвежцями – 0,9 секунди, але головним у цій ситуації є те, що Остберг тепер є своєрідною перегородкою між Міккельсеном і Паддоном із Ньовіллем, тож вказівка пропустити Ньовілля змусить Андреаса пропустити вперед не тільки лідера своєї команди, але і Остберга. Втім, для цього йому потрібно утриматися попереду Мадса, а 0,9 секунди цього ніяк не гарантують.

Турнірне становище після СД20

1. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) 2: 48.17,2
2. Ожьє/Інграссія (F, Ford Fiesta WRC) +3,6
3. Лаппі/Ферм (FIN, Toyota Yaris WRC) +14,1
4. Брін/Мартін (IRL/GB, Citroen C3 WRC) +39,7
5. Міккельсен/Йегер (N, Hyundai i20 Coupe WRC) +54,9
6. Остберг/Еріксен (N, Citroen C3 WRC) +55,8
7. Паддон/Маршалл (NZ/GB, Hyundai i20 Coupe WRC) +59,7
8. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +1.04,6
9. Рованперя/Халттунен (FIN, Skoda Fabia R5) +8.10,2
10. Тідеманд/Андерссон (S, Skoda Fabia R5) +9.28,8

07-10-2018 9000
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца