Високі цілі Отта Тянака

Після фінішу гонки у Фінляндії Отт Тянак, істотно скоротивший своє відставання в загальному заліку від Ожье та Нёвілля, сказав, що навряд чи зможе втрутитися в боротьбу за титул, адже для цього йому доведеться бути не менш успішним і на інших етапах першості. Однак перед стартом ADAC Rallye Deutschland, в якому зібрані дуже різні за типом і покриттям асфальтові дороги, настрій у естонця вельми бойовий.

Отт Тянак: «Після нашої перемоги в Фінляндії ми їдемо до Німеччини з високою метою. Я хочу бути послідовним і йти до цієї мети від гонки до гонки, отримуючи максимум можливого на кожному ралі, і подивитися, чи зможемо ми повернутися до боротьби за титул. Різні типи доріг – це виклик, і мені це подобається. Крім того, дуже важливо буде стежити за погодою, адже велику роль в моїй торішньої перемозы зіграв саме вибір покришок. Yaris WRC відмінно працює на асфальті, тому я сподіваюся, що у нас буде все, що потрібно для боротьби на вищому рівні».

Розраховує на успіх і Томмі Мякінен, особливо після того, як на попередній асфальтової гонці першості, на Корсиці, Отт Тянак посів друге місце.

Томмі Мякинен: «Я вважаю, що наші тести перед гонкою пройшли дуже плідно. В цілому, Yaris WRC показав хороші результати на асфальті, і ми сподіваємося продовжити прогресувати на цьому ралі. Використовуючи досвід, накопичений нами в минулому році, ми змогли поліпшити автомобіль в деяких сферах».

Норовистий характер ADAC Rallye Deutschland часто перетворює цю гонку на справжню рулетку – навіть маленька помилка тут завершується сходом, а мінлива погода в будь-який момент може перевернути все догори дригом. Тож навіть незначні неприємності у лідерів першості цілком можуть допомогти Тянаку відіграти у Нёвілля і Ожьє ще якусь кількість очок. Головне при цьому – самому не потрапити у халепу.

11-08-2018 7328
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца