Теєму Сунінен: та сама позиція на фініші, але зовсім інший результат

Незадовго до старту Rally Turkey ми випустили матеріал під назвою «Чи варто чекати сюрпризів від Сунінена», де припустили, що в Туреччині фін може бути доволі швидким. Припущення виявилися вірними – Теєму впевнено тримався в топ-5, а іноді виходив і на третє місце абсолюту. У підсумку за ним – четвертий результат. З одного боку – рік тому він також був тут четвертим. З іншого – якщо тоді він програв переможцю понад чотирьох хвилин, то зараз – півтори. До того ж, рік тому він половину дистанції тримався в самому хвості першої десятки, а зараз впевнено боровся за подіум.

Теєму Сунінен: «Я зробив дуже великий крок вперед у порівнянні з минулим роком. Ми показали хороший темп і зуміли бути по-справжньому послідовними. Я думаю, що міг їхати швидше, але тоді я не мав би впевненості в тому, що зумію фінішувати. На гонці в Туреччині вам потрібно їхати із запасом, який дозволяв би об’їжджати камені. Ви маєте бути в змозі змінити траєкторію на 10 см, щоб камінь опинився під захистом картера, а не під колесом».

Річ Мілленер: «Теєму продемонстрував дійсно сильний драйв, і приємно бачити, як далеко він просунувся протяягом останнього року. У цей вікенд він показав не тільки високий темп, але і справжню зрілість. Зараз він бореться за четверте місце в чемпіонаті, і якщо він продовжить у такому самому дусі, то немає ніяких причин, які можуть йому перешкодити».

Зараз Теєму знаходиться на сьомому рядку абсолютного заліку, маючи в активі 83 очки. Андреас Міккельсен, що утримує четверту позицію, набрав 94 очки. Між ними в таблиці абсолютного заліку розмістилися Кріс Мік (86 очок) і Ярі-Матті Латвала (84 очки).

 

18-09-2019 6002
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца