Тестами Бріна перед гонкою у Фінляндії стане старт в Rally Estonia

Практично відразу після оголошення про участь Крейга Бріна і Пола Нейгла в Rally Finland за Hyundai Motorsport, з’явилася і ще одна новина – в якості тренування для Бріна команда обрала старт у Rally Estonia. Рішення цілком логічне і зрозуміле. По-перше, оскільки команда все одно виїжджає до Естонії з екіпажем Міккельсена, то чому б не взяти туди ще один екіпаж? По-друге, Брін стартував в Естонії тричі (останній зі стартів був рік тому), то ж до траси йому звикати не треба, і він може повністю зосередитися на роботі з технікою. По-третє, з подібним виїздом не зрівняється жодна тестова сесія.

Розклад гонки в Естонії традиційно складається так, щоб екіпажі якомога частіше заїжджали на сервіс – таким чином організатори дають командам можливість експериментувати, а пілоти можуть щільно працювати зі своїми інженерами, часто змінюючи налаштування і вибираючи найкращі варіанти. То ж Hyundai Motorsport, привізши до Естонії два екіпажі, зможе отримати величезну кількість інформації, яка буде безцінною у Фінляндії.

Але вихід на старт в Естонії не буде для Бріна першим знайомством із Hyundai i20 coupe WRC – після підгонки сидіння він проведе і тести.

Урмо Аава, директор Rally Estonia: «Крейг – один з гонщиків WRC, який кілька разів стартував в Rally Estonia, і він знає, які тут спецділянки. Я впевнений, що Hyundai зробила хороший вибір, і для нас дуже важливо, що вони вибрали Rally Estonia в якості частини своєї підготовки перед Rally Finland».

26-06-2019 9979
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца