Сунінен сподівається відігратися в Мексиці

Якщо на етапі у Монте-Карло Теєму Сунінен знаходився приблизно на одному рівні зі своїм новим колегою по команді, то в Швеції виглядав відчутно повільнішим. І справа була не тільки в тому, що Лаппі все більше звикає до Fiesta WRC – для Сунінена гонка у Вермланд була зіпсована вражаючим вильотом на першому проїзді шейкдауна. І для самого Сунінена, і для його команди, цей інцидент став вельми несподіваним – в ходовому повороті пілот втратив задню вісь автомобіля і йому дуже пощастило, що справа не закінчилася серйозною аварією.

Теєму Сунінен: «Гонка в Швеції склалася для нас не так уже й добре, але ми винесли з цього уроки, проаналізували і тепер переходимо до етапу в Мексиці. І це для мене головне. Після моменту з вильотом я весь час був надто вже обережний. Ми втрачали по кілька секунд то тут, то там, але цього було достатньо для того, щоб зіпсувати гонку, і ми вже нічого не могли змінити. Тепер ми зосереджені на тому, щоб бути більш швидкими на наступному етапі».

Річард Мілленер: «Він налякав себе під час шейкдауна, і це відбилося на результатах. Вивчивши всі дані, ми побачили, що з автомобілем все було в порядку. В результаті Теєму, трохи сповільнюючись, міг втратити в якомусь з поворотів 0,8-0,9 секунди. Звичайно, ви можете подумати, що це не так вже й багато, але зробіть подібне лише три-чотири рази на спецділянці – і це вже три секунди. Ми переналаштуємось і відправимося до Мексики, де на нас чекає зовсім інша гонка. У нас є час на те, щоб попрацювати з Теєму, дати йому розслабитися і підготуватися до того, щоб їхати в повну силу».

Сунінен стартував в Мексиці тричі: в 2016 році він став кращим у WRC 2, в 2018 році був 12-м за кермом автомобіля категорії WRC, а рік тому зійшов на першому п’ятничному допі.

 

29-02-2020 11645
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца