Сольберг бажає провести гонку у WRC

У Петтера Сольберга попередні дні виявилися дуже насиченими. Норвежець не лише здобув друге місце у Гонці чемпіонів, яка пройшла у Саудівській Аравії, але й перед цим провів насичені тести за кермом Volkswagen Polo GTi R5.

Тренування німецької команди, яка закрила свою програму на найвищому рівні WRC наприкінці 2016 року, пройшло на засніженій трасі у Швеції. В ньому взяв участь не лише Сольберг, але й Маркус Грьонхольм та Понтус Тідеманд, чинний чемпіон світу у заліку WRC2.

Але головна увага була прикута саме до Сольберга. Норвежець завершив повноцінну участь в ралі у 2012-му, після чого зосередився на ралі-кросі, де у минулому сезоні пересів на Volkswagen Polo, тому вже добре знайомий із цим колективом.

«Повернутися за кермо ралійної машини та допомогти сім’ї Volkswagen – просто фантастика, – цитує Сольберга wrc.com. – Це був чудовий день. Команда виконала чудову роботу, машиною дуже легко кермувати. Мені навіть не хотілося виходити з автомобіля наприкінці дня. Я подолав майже 300 кілометрів – це не те, до чого я звик у ралі-кросі».

Вже після тестів Сольберг був емоційнішим та у коментарі Motorsport.com був відвертим щодо своїх намірів: «Я протестував цю машину, але мені справді хочеться виступити на ній в гонці! Я не знаю, коли це буде можливо. Я ще не спілкувався з Volkswagen із цього приводу. Але залюбки це зробив би».

Цікаво те, що син Петтера – Олівер – планує дебютувати у WRC на Ралі Уельсу, тому чемпіон світу 2003 року не відмовився б від старту в Британії.

«Можливо, варто було б виступити на Ралі Уельсу. Якщо Олівер все ж стартуватиме, це була б чудова історія також позмагатися у цій гонці. Побачимо».

05-02-2018 15479
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца