Скасування Rally Australia і чемпіонство Hyundai Motorsport

Після консультацій між організаторами Rally Australia з урядом штату Новий Південний Уельс, а також службами екстреної допомоги та спільнотою регіону було прийнято рішення скасувати заключний етап чемпіонату світу. Глава оргкомітету гонки, Ендрю Пападопулос сказав, що скасування було єдиним можливим рішенням, викликаним необхідністю піклуватися про безпеку більш ніж тисячі чоловік, пов’язаних з гонкою.

Ендрю Пападопулос: «З огляду на інтереси і безпеку всіх, хто бере участь в ралі, і, звичайно, більш широкі кола громадськості, проводити гонку недоцільно. Наші думки – зі спільнотою Нового Південного Уельсу, особливо з тими, хто втратив своїх близьких, засоби до існування і оселі в результаті пожеж на півночі Нового Південного Уельсу, і ми вдячні тим, хто пов’язаний з ралі, за підтримку і розуміння».

Днем раніше організатори опублікували новий маршрутний лист, який складався лише з 93 кілометрів дистанції, але навіть цей варіант виявився неможливим. Що стосується посилань на місцеву громаду і співчуття тим, хто втратив житло і близьких, то цей фактор напевно не мав би жодного значення, будь у організаторів можливість провести гонку – промоутер і дирекція ралі до останнього моменту намагалися зберегти Rally Australia.

Ну а Toyota Gazoo Racing вже після опублікування скороченого маршруту практично позбавлялася шансів на перемогу в командному заліку, оскільки при такому скороченні дистанції екіпажі набирали б лише третину очок і випередження Hyundai Motorsport ставало нереальним. Тепер колектив Андреа Адамо офіційно стає переможцем в заліку виробників.

12-11-2019 6674
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца