Ще один зірковий екіпаж на Rally Estonia

На торішньому Rally Estonia найшвидшим пілотом в категорії R5 став фін Еерік Пієтарінен. Ну а трохи пізніше фін виграв Rally Finland в заліку WRC 2 – як бачимо, підготовка до гонки в Фінляндії стала більш, ніж успішною. Тому не дивно, що Пієтарінен заявився на Rally Estonia і в цьому році. В середині липня він виведе на старт нову Skoda Fabia R5 evo, а глядачі зможуть вперше спостерігати на трасі за протистоянням чеської новинки і нової Fiesta R5.

Після завоювання титулу чемпіона Фінляндії 2018 у програмі Пієтарінена заплановано чотири старти в WRC 2, а його Fabia R5, як і раніше, готується командою TGS Worldwide. На сьогодні найкращим результатом фіна на етапах чемпіонату світу є четверте місце в WRC 2 на етапі в Португалії. Крім того, Пієтарінен бере участь і в ADAC Opel Rally Cup, де є лідером серії.

Еерік Пієтарінен: «У нас просто чудові спогади про торішнє Rally Estonia. Спецділянки були приголомшливими, як і стрибки на трамплінах, що викликають виняткове захоплення. То ж ми не втратимо можливості підготувати себе і автомобіль до чергового Rally Finland. Приємно знову бачити високий рівень конкуренції в класі R5, тому ми з нетерпінням чекаємо на грандіозні битви на спецділянках».

Урмо Аава, директор Rally Estonia: «Попередні результати і перемога у WRC 2 на Rally Finland показали, що швидкість Пієтарінена на Rally Estonia 2018 не була випадковістю. Я вірю, що старт в Естонії буде корисним для них і в цьому році. Крім заводських команд WRC з провідними світовими гонщиками, ми дуже раді бачити і таку конкуренцію серед екіпажів на техніці R5».

25-06-2019 11536
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца