Себастьян Ожьє: я все ще можу виграти Чемпіонат

Себастьян Ожьє, який відстає від Тьєррі Ньовілля на 27 очок, вважає, що йому цілком під силу обійти бельгійця і завоювати титул. Складно уявити, скільки одних і тих самих питань сиплеться на француза з усіх боків, і як складно йому зберігати при цьому самовладання. Хоча Себ і робить наголос на тому, що лідерство в Чемпіонаті змушує екіпаж розчищати трасу, він напевно прекрасно усвідомлює, що одна справа – відставати від конкурента на 5 очок, знаючи, що їх можна відіграти за одну гонку, і зовсім інше – відставати на 27 пунктів, при тому, що до кінця сезону залишилося всього шість етапів.

Як би Малкольм Уілсон не розповідав про те, що Ожьє, на відміну від Ньовілля, знає, як вигравати чемпіонати, раніше француз не опинявся в подібній ситуації – першістю, виграною Себом з мінімальною перевагою, був сезон минулого року, за результатами якого він був попереду Ньовілля на 24 очка. У попередні ж роки він взагалі перемагав з фантастичною перевагою: наприклад, в 2016 році відрив від срібного призера становив 108 очок, а в 2013 – цілих 114. То ж в ситуаціях, подібних сьогоднішньої Себастьян ще не був, і це стане іспитом як для Ньовілля , так і для Ожьє.

В інтерв’ю виданню Autosport.com француз сказав: «Я все ще можу виграти Чемпіонат. У нас попереду є шість гонок, на яких можна заробити безліч очок. Зараз не час панікувати. Звичайно, краще мати таку перевагу (в загальному заліку), але тоді постає питання про стартову позицію. Головне для мене – бути послідовним і зберігати спокій».

Залишається нагадати, що Ожьє був затятим противником правил, за якими лідер першості відкриває трасу, і не пропускав нагоди поскаржитися на необхідність розчищати дорогу. Звичайно, як вже не раз бувало, може почати помилятися і Тьєррі Ньовілль, тож друга половина сезону обіцяє бути навіть більш захоплюючою, ніж перша.

20-07-2018 6002
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца