Себастьян Ож’є: це не було помилкою у пілотуванні

Гонка в Португалії стала для Себастьяна Ож’є справжньою трагедією – він не просто вилетів з траси, пошкодивши свій автомобіль, але і не зміг набрати очок на Power Stage. А ось його головний конкурент у боротьбі за титул, Тьєррі Ньовілль, провів гонку блискуче: вигравши етап і набравши 4 очки на Power Stage, він тепер очолює абсолютний залік першості, маючи непоганий відрив у 19 очок.

Причиною того, що француз пошкодив підвіску, стала, за його словами, помилка в стенограмі.

Себастьян Ож’є: «Це була помилка в стенограмі, а не в пілотуванні. Я ніколи не бачив, щоб невеликий корінь дерева так стирчав всередині повороту. Різниці в кілька сантиметрів при виборі траєкторії було достатньо, щоб я дізнався про його існування і зламав об нього підвіску. Ну а все інше було вже зовсім марним, бо ми просто не могли відіграти таке відставання. Навіть на Power Stage наша стартова позиція не давала нам шансів отримати будь-які очки. Приємного мало, особливо, якщо ти знаєш, що маєш швидкість, адже ми цілком могли виграти цю гонку. Але іноді таке трапляється і нам потрібно просто перегорнути сторінку. Тепер я гарненько висплюся, поїду додому і відключуся до наступної гонки. Ну а повернувшись за два тижні, впевнений, ми знову будемо сильними».

Звичайно, стресостійкості Себастьянові не позичати, проте в Португалії він не просто втратив лідерство, але і дозволив Ньовіллю піти у відрив. Тож на гонці в Італії француз буде вже у ролі наздоганяючого.

фото: Sophie Graillon

23-05-2018 9501
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца