Брін: приватник, який заробив на WRC, просто не має часу ганятися

Крейг Брін вважає, що навіть при всій любові пілотів до швидких автомобілів потрібно зробити участь у вищій категорії чемпіонату світу з ралі більш доступною, нехай навіть ціною швидкості автомобілів. Як відомо, думки з приводу технічного регламенту розділилися: хтось вважає, що спрощення вузлів автомобіля і «відкат» до техніки категорії R5 зробить гонки менш цікавими, а хтось наполягає на тому, що першість потрібно здешевлювати.

Крейг Брін: «Безумовно, ми, як пілоти, хочемо їздити на найшвидших автомобілях, які нам доступні. Але в той самий час ми зобов’язані думати про сталий розвиток і екологію.


Якщо ми подивимося в минуле, то побачимо, що однією з золотих епох в ралі були ті часи, коли техніка вищої категорії була доступною для пілотів-приватників. Причому неважливо, про яку саме техніку ми говоримо: про Ford Escort Mk2 або про дволітрові машини категорії WRC. Коли приватники могли без особливих проблем виходити на старт, це було прекрасно. Ну а дозволити собі сучасну техніку WRC може не така вже велика кількість пілотів-приватників. У дев’яти випадках з десяти людина, яка заробила на такий автомобіль, просто не має часу на те, щоб на ньому їздити. Тому категорія Rally2 цілком може бути актуальною.

Щойно ми вийдемо з ситуації з COVID-19, світ буде виглядати інакше, і ми маємо бути готовими до змін».

13-05-2020 10410
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца