RallyRACC Catalunya, СД9: позиції не змінилися, змінилися тенденції

El Montmell – один з найулюбленіших іспанськими вболівальниками допів асфальтової частини гонки, бо на відміну від інших спецділянок, тут є місця, де можна бачити відразу кілька зв’язок поворотів. І на цьому, найдовшому допі кола, нарешті показав зуби Отт Тянак. Як не дивно, але другим тут виявився зовсім не хтось із представників Hyundai Motorsport, що окуповують зараз три перших позиції абсолюту, а Себастьян Ож’є! Ще вранці француз сказав, що цей день вони з Жюльєном їхатимуть просто в своє задоволення. І якщо спочатку їм вдалося відіграти кілька позицій і потрапити до топ-10, то зараз від найближчого суперника Ож’є відділяють майже три хвилини, тому, яким би швидким він не був, змінити щось вже просто не в його силах.

Ньовілль, впевнено вигравши два перших допа дня, на цій спецдільниці став четвертим, оскільки страждав через проблеми з гальмами – до середини допа вони не працювали, як слід, а потім і зовсім зникли. Бельгійцю дуже пощастило, що сталося це якраз перед сервісом, та й втратив він зовсім небагато – програш Тянаку склав лише 2,6 секунди. Льоб (7 місце на допі) і Сордо (3 місце), за їхніми словами, якихось проблем не відчували, а просто не змогли знайти потрібний ритм.
Яким би дивним не було становище за підсумками спецділянки, на абсолюті це жодним чином не позначилося – всі екіпажі у топ-10 зберегли свої позиції. І ця стабільність, схоже, ознаменує собою другу половину гонки. Якщо, звичайно ж, в справу не втрутяться випадковості і помилки.

Турнірне становище після СД9

1. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) 1: 52.03,5
2. Льоб/Елена (F/MC, Hyundai i20 Coupe WRC) +11,4
3. Сордо/Дель Барріо (E, Hyundai i20 Coupe WRC) +16,8
4. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +26,6
5. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) +37,4
6. Еванс/Мартін (GB, Ford Fiesta WRC) +55,9
7. Сунінен/Салмінен (FIN, Ford Fiesta WRC) +1.08,1
8. Ож’є/Інграссія (F, Citroen C3 WRC) +4.05,4
9. Остберг/Еріксен (N, Citroen C3 R5) +4.52,3
10. Камії/Вейлла (F, Citroen C3 R5) +5.02,5

26-10-2019 9385
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца