Rally Turkey, СД2: перші проколи, перші сюрпризи

Вже перша спецділянка дня, 25-кілометрова İçmeler, продемонструвала екіпажам всі жахи турецького етапу – колеса пробили Ож’є, Сордо, Тідеманд і Рованперя. Останній, до того ж, зловив дах (на щастя – без наслідків для себе і автомобіля). І це – лише перший з шести допів дня.

Ну а лідером, несподівано для себе самого, став Ярі-Матті Латвала, що злетів з дев’ятого на перший рядок абсолюту. Трохи більше, ніж п’ятьма секундами, поступився йому Лаппі. При цьому Есапекка не сяяв від радості, скаржачись на не дуже зрозумілу поведінку автомобіля і наголошуючи на необхідності коригування налаштувань.

Прекрасно почав день Сунінен – спочатку фін навіть випереджав Латвалу. Але в одній зі шпильок його розвернуло і в підсумку він став третім, розділивши позицію на допі з Андреасом Міккельсеном. Ну а за ними розмістився розчищаючий трасу Отт Тянак, який, не дивлячись на свою роль, відразу виграв у головних конкурентів – Ож’є та Ньовілля. Француз скаржився на те, що за 6 км до фінішу пробив колесо, однак він вже з самого старту допа значно поступався в швидкості Тянаку, на першому ж сплиті програвши 2,3 секунди. Ну а Ньовілль сподівається, що на наступному допі, поставивши всі чотири колеса жорсткого складу (зараз він їхав на двох покришках hard та на двох – medium), зможе відчувати себе впевненіше.

Турнірне становище після СД2
1. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) 20.19,6
2. Міккельсен/Йегер (N, Hyundai i20 Coupe WRC) +1,1
3. Лаппі/Ферм (FIN, Citroen C3 WRC) +4,6
4. Сунінен/Лехтінен (FIN, Ford Fiesta WRC) +6,3
5. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +7,5
6. Мік/Маршалл (GB, Toyota Yaris WRC) +7,8
7. Ож’є/Інграссія (F, Citroen C3 WRC) +10,2
8. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +10,7
9. Сордо/Дель Барріо (E, Hyundai i20 Coupe WRC) +47,3
10. Тідеманд/Флоене (S/N, Ford Fiesta WRC) +48,4

13-09-2019 5044
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца