Rally Portugal, СД1. Як і очікувалося…

На фініші першої, відносно короткої (12,35 км) спецділянки гонки Ож’є, який показав десятий результат, сказав: «Як і очікувалося, дуже слизько. На нас чекає важкий вікенд».

На жаль, все дійсно складається саме так, як очікувалося: Тянак попереду, а два Себа і Ньовілль – далеко позаду. І хоча лідером гонки після першої спецділянки став Дані Сордо, не можна заперечувати, що цей успіх іспанця пов’язаний з хорошою стартовою позицією. Те саме можна сказати і про третій результаті Сунінена. Дуже хотілося б вірити, що ця пара зможе підтримувати високий темп під час другого проїзду, і ми нарешті побачимо боротьбу за перемогу у виконанні когось, хто не входить до тріо Ож’є, Тянака та Ньовілля.

Бельгієць, який фінішував дев’ятим, вчора на шейкдауні сказав, що старт за Ож’є та Тянаком буде для нього перевагою. Однак поки цієї переваги не видно – Ож’є виявився лише на 0,9 позаду, а Тянак – на 10,4 секунди попереду. При цьому правда, Ньовілль зізнається, що особливо не ризикував і їхав з відчутним запасом. Мабуть, аварія в Чилі все ж таки не забута.

Турнірне становище після СД1
1. Сордо/Дель Барріо (E, Hyundai i20 Coupe WRC) 9.06,9
2. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +4,2
3. Сунінен/Салмінен (FIN, Ford Fiesta WRC) +4,4
4. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) +4,8
5. Еванс/Мартін (GB, Ford Fiesta WRC) +5,9
6. Мік/Маршалл (GB, Toyota Yaris WRC) +6,9
7. Лаппі/Ферм (FIN, Citroen C3 WRC) +8,1
8. Грінсміт/Едмондсон (GB, Ford Fiesta WRC) +14,6
9. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +15,5
10. Ож’є/Інграссія (F, Citroen C3 WRC) +3,5

31-05-2019 3884
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца