Rally Monte-Carlo змінює вигляд

Прагнучи збільшити кількість етапів, організатори Чемпіонату світу з ралі змушені йти на зустріч учасникам, які не в захваті від зростання витрат. В результаті дистанція гонок поступово скорочується, а нові країни, які приймають у себе першість, покриватимуть витрати команд на транспортування. Раніше ми писали про компактну гонку у Туреччині, тепер новини прийшли від організаторів Rally Monte-Carlo.

У розкладі чотириденної гонки з’являться кілька нових спецділянок, а її маршрут у сезоні 2019 відрізнятиметься від торішнього на значні 40 відсотків. Але, напевно, головною новиною стало те, що урочиста церемонія відкриття буде проходити не у знаменитого Казино, і навіть не в самому Монако, а у французькому місті Гап, розташованому на 140 кілометрів на північ від князівства.

Після стартового подіуму учасники вирушать на дві нових нічні спецділянки – La Bréole/Selonnet і Avançon/Notre-Dame-du-Laus, обидві – протяжністю по 20 кілометрів. У п’ятницю, бойова дистанція якої складе 124 км, пройдуть два кола по три спецділянки завдовжки від 18 до 24 км.

У суботу на екіпажі чекає подвійне проходження двох спецділянок, однією з яких буде найдовший доп гонки – 30-кілометровий Agnières-en-Dévoluy/Corps. Після цього караван ралі потягнеться до Монако, а недільна частина гонки так само буде складатися з подвійного проходження двох допов: La Bollène-Vésubie/Peïra-Cava, що включає в себе легендарний Col de Turini, і La Cabanette/Col de Braus у якості Power Stage . Причому, сервісу між двома проходженнями допів не передбачено.

У підсумку організаторам вдалося залишити бойову дистанцію на рівні 322,8 км, при цьому значно скоротивши кількість переїздів.

22-07-2018 4972
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца