Rally Mexico, СУ3: дуже гіркий шоколад

Основну частину гонки в Мексиці відкриває знаменитий доп El Chocolate, протяжністю 31 кілометр. Ця спецділянка одразу змусила учасників відчути на собі всі принади мексиканської гонки.

По-перше, на El Chocolate було дуже і дуже слизько – відкривавший трасу Елфін Еванс поступився вигравшому доп Тянаку більше 26 секунд! Більш того, навіть стартувавший п’ятим Лаппі скаржився, що дорога «моторошно слизька». Можна уявити, в яких умовах їхала трійка Еванс-Ньовілль-Ож’є. Але у всіх названих вище екіпажів є багатий досвід виступів в специфічних мексиканських умовах, а ось Каллє Рованперя, як і очікував, не зміг продемонструвати той самий рівень швидкості, що і на двох перших етапах.

Дані Сордо, на якого у Андреа Адамо були великі надії завдяки прекрасній стартової позиції іспанця, на El Chocolate позбувся надій на успіх і тепер може розраховувати хіба що на потрапляння до топ-10 – на спецділянці в автомобілі Дані послабилось кріплення патрубка системи охолодження, через що довелося зупинитися, втративши в результаті майже п’ять із половиною хвилин. За результатами трьох допів Сордо виявився на 17 місці абсолюту.

Безумовно, перераховані неприємності є відчутними проблеми для названих пілотів, але було чимало і тих, чиї проблеми виявилися куди більш серйозними – на El Chocolate зупинилися Олівер Сольберг, Кен Блок, Беніто Гуерра, Каєтан Каєтанович і Оле Крістіан Вейбю! Просто неймовірна низка сходів!

P.S. Каєтанович і Вейбю продовжили рух, проте тепер дуже серйозно програють своїм конкурентам.

Турнірне становище після СД3

1. Тянак/Ярвеойа (EE, Hyundai i20 Coupe WRC) 25.33,1
2. Сунінен/Лехтінен (FIN, Ford Fiesta WRC) +10,6
3. Ож’є/Інграссія (F, Toyota Yaris WRC) +10,9
4. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +17,2
5. Лаппі/Ферм (FIN, Ford Fiesta WRC) 20,9 градусів за Цельсієм
6. Рованперя/Халттунен (FIN, Toyota Yaris WRC) +24,9
7. Еванс/Мартін (GB, Toyota Yaris WRC) +25,5
8. Грінсміт/Едмондсон (GB, Ford Fiesta WRC) +31,8

13-03-2020 15395
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца