Rally Mexico, шейкдаун: все це дивно

Етап в Мексиці, безсумнівно, можна назвати найяскравішою гонкою сезону, і шейкдаун тут – під стать етапу в цілому. На п’яти з половиною кілометрах можна побачити все, за що вболівальники люблять ралі: і броди, і трамплін, і найрізноманітніші відрізки з ходовими ділянками і повільними поворотами. Вболівальники і глядачі на шейкдауні в Мексиці збираються в трьох звичних місцях – на пагорбі, у якого розташовані кілька S-образних поворотів, де пілоти роблять «перекладку», а також у двох бродів. І саме ті, хто зібрався у другого броду, змогли побачити одну з найпомітніших подій шейкдауна – на першому проїзді Отт Тянак, за його словами, будучи недостатньо сконцентрованим, занадто глибоко зайшов в повільний поворот і, зачепивши чи то дерево, чи то камінь, розвернувся. Перший проїзд для естонця був зіпсований, але вже на другому він показав кращий час.

До речі, на першому проїзді впадало в очі, що автомобілі сильно ковзають – нерозчищеній траса шейкдауна прекрасним чином демонструвала, що ми побачимо завтра на першому колі гонки. І найцікавіше, що на першому проїзді відкривавший трасу Еванс поступився в цих умовах лише одному пілоту – Теєму Сунінену! Фінн при цьому їхав вже по розчищеній траєкторії. То ж, якщо завтра Еванс і буде програвати конкурентам на першому колі, будемо сподіватися, що його програш не буде занадто вже великим.

Також хотілося б звернути увагу на Себастьяна Ож’є, від якого в Мексиці традиційно чекають на боротьбу за перемогу. На першому проїзді француз був шостим, на другому – сьомим, а ось на третьому показав кращий результат. До речі, точно такий самий, що і результат Елфіна Еванса. Окремо відзначимо діалог Ож’є з журналістом на фініші шейкдауну.

Ож’є: Чесно кажучи, все це дуже дивно. І бути присутнім тут, і ганятися – все це дивно. Тому нічого поки не скажу про стратегію на гонку.
Журналіст: Що саме дивно?
Ож’є: Думаю, ви й самі знаєте. Весь світ в критичній ситуації, тому все це дивно.

З огляду на те, що в Гуанахуато не було виявлено жодного випадку зараження коронавірусом, а на перегонах діють суворі заходи безпеки, таке висловлювання Себа трохи дивує. Та й невеселий вигляд француза на його улюбленої гонці – штука незвична. Ну а той факт, що Еванс і Рованперя знову показують приблизно ту саму швидкість, що і француз, такий настрій у шестиразового чемпіона цілком може зберегтися до фінішу гонки.


Результати: ewrc-results.com

12-03-2020 12882
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца