Rally Mexico, СД13: чотири фаворити!

Список постраждалих продовжує стрімко зростати – Отт Тянак (Toyota GAZOO Racing) щойно змушений був оформити свій сход після того, як на першій ж суботній спецділянці втратив майже три хвилини через серйозні проблеми з двигуном (колосальна втрата потужності). У підсумку, естонець протягом дня набере силу-силенну штрафного часу по Rally2 (до кінця дня має накопичитися 56 хвилин «баласту»). І не факт, що Тянаку вдасться вийти на трасу в неділю вранці – все залежить від підсумків діагностики Toyota Yaris WRC Отта (є підозри на дуже великі проблеми з двигуном, які просто неможливо буде усунути в умовах сервісу)… В результаті, Тьєррі Ньовілль несподівано для себе самого перемістився на шосте місце – якщо і далі буде тривати такий поступовий «відстріл» суперників, то бельгієць цілком здатний завершити мексиканське ралі в Топ-5.

На СД12 Otates (важка і повільна траса довжиною 26,37 км) раптово «прокинувся» Кріс Мік – ольстерець усвідомив, що Себастьян Ож’є уже тупцює за його спиною і в будь-який момент може відібрати у нього третю сходинку подіуму. У підсумку, пілот Citroen Racing записав на свій рахунок вже другу виграну спецділянку і зміг трохи відірватися від француза – якраз рівно на три з половиною секунди. Але на фініші секції (вірніше, на десятикілометровому допі El Brinco) Ож’є все-таки здійснив успішний випад і наздогнав Кріса Міка – в результаті, на сервіс француз з ольстерцем йдуть з однаковим часом і ділять між собою третю позицію! Тим часом з’ясувалося, що один з екіпажів Toyota GAZOO Racing все ж повернувся в Топ-10 – Ярі-Матті Латвала навіть з 14 хвилинами штрафного часу по Rally2 спромігся піднятися на дев’яте місце. Кумедно, що Отт Тянак після секції формально залишається десятим – але попереду на нього чекає ще багато штрафного часу.

Найцікавіше, що кількість реальних претендентів на перемогу в останній момент стрімко збільшилася – більш-менш рівні шанси є у чотирьох (Себастьяна Льоба, Даніеля Сордо, Себастьяна Ож’є та Кріса Міка). Весь цей квартет зараз «упакований» в інтервал 15,5 секунд – зовсім небагато в такій непередбачуваній гонці, як Rally Mexico… Тим більш, Сордо після ранкової поразки (коли в один хід примудрився віддати лідерство Льобу) гарненько «збадьорився» і почав потроху відігравати втрачене – зараз іспанця і ельзасця поділяють лише 2,9 секунди! А за їх спинами вже зчепилися Ожьє з Міком, які в запалі боротьби між собою цілком здатні непомітно для самих себе «наїхати» на Сордо з Льобом… Сьогоднішній день тільки набирає обертів – адже попереду ще одна велика подорож по «висотних» допам, де в будь-який момент може статися багато чого!

Становище після СД13
1. Льоб/Елена (F/MC, Citroen C3 WRC) 2:34.48,5
2. Сордо/Дель Барріо (E, Hyundai i20 Coupe WRC) +2,9
3. Ож’є/Інграссія (F, Ford Fiesta WRC) +15,5
4. Мік/Нейгл (GB/IRL, Citroen C3 WRC) +15,5
5. Міккельсен/Йєгер (N, Hyundai i20 Coupe WRC) +1.05,2
6. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +4.08,6
7. Тідеманд/Андерссон (S, Skoda Fabia R5) +6.53,4
8. Грінсміт/Перрі (GB, Ford Fiesta R5) +11.08,4
9. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) +15.30,5
10. Еллер/Олмос (RCH/RA, Ford Fiesta R5) +16.41,9

© Павло Скобленко/Rally.UA
© Фото Hyundai Motorsport, M-Sport

10-03-2018 19490
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца