Rally Italia Sardegna, СД9: трохи «спецій»

Після того, як Себастьян Ож’є в першій половині дня на допі Monte Baranta примудрився «розібрати» свою передню підвіску з «допомогою» чималого валуна, зараз ніхто не став поспішає з висновками за підсумками п’ятниці… Ось нехай спочатку всі проїдуть цей 10,99-кілометровий доп – тоді можна буде підрахувати всі вцілілі екіпажі і розібратися, у кого які шанси на перемогу або подіум. Тим більше, якраз шість екіпажів перед фінальною спецділянкою дня йдуть в інтервалі 25 секунд – досить просто промахнутися в віражі і втратити 5-10 секунд, щоб відразу переміститися на позицію-дві. Першим на трасу знову відправився Тянак – естонець хоч і трохи помучився на своїй стартовій позиції, але все одно скинув більше десятка секунд з ранкового часу переможця (8.06,6 проти 8.17,4 Есапекки Лаппі). Лідерства в гонці такий результат йому не гарантував, але завдання-мінімум виконане – Отт завершує п’ятницю в Топ-3, завтра стартуватиме на розчищеній трасі.

Тьєррі Ньовілль хоч і завершив день з досить посереднім результатом, але йому не варто надто скаржитися на долю – добре, що після всіх цих недавніх пригод («прогулянки» за межі траси, пробитий радіатор) бельгієць взагалі подолав всю дистанцію п’ятниці самостійно, а не за допомогою Rally2. Завтра у нього немає ніякого іншого варіанту, крім як постійно атакувати – раптом йому пару позицій вдасться відіграти. Теему Сунінен ж «розіграв» фінальний п’ятничний доп в відмінному темпі і зумів проскочити на друге місце, випередивши на 0,4 секунди Отта Тянака. Цікаво, як ця пара буде в суботу розбиратися між собою? Але поки що майже 90% уболівальників поставлять скоріш на естонця, ніж на фіна. Зате знову постраждав Ярі-Матті Латвала, коли його Toyota Yaris WRC несподівано на швидкості повело в сторону і викинуло з траси – схоже, не витримала рульова тяга або підвіска… Крапку поставили два екіпажі Hyundai Motorsport – Андреас Міккельсен виграв доп і продерся на четверту позицію, а Даніель Сордо продовжує лідирувати і довів свій відрив до 10,8 с!

P.S. Остаточні підсумки сьогоднішнього дня можуть змінитися, після як судді приймуть і ухвалять рішення за результатами зупиненої (згодом і скасованої) сьомої спецділянки.

Становище після СД9
1. Сордо/Дель Барріо (E, Hyundai i20 Coupe WRC) 1:36.01,5
2. Сунінен/Лехтінен (FIN, Ford Fiesta WRC) +10,8
3. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +11,2
4. Міккельсен/Йєгер (N, Hyundai i20 Coupe WRC) +20,2
5. Еванс/Мартін (GB, Ford Fiesta WRC) +20,3
6. Мік/Маршалл (GB, Toyota Yaris WRC) +29,5
7. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +57,7
8. Лаппі/Ферм (FIN, Citroen C3 WRC) +1.03,5
9. Хяннінен/Туомінен (FIN, Toyota Yaris WRC) +2.38,0
10. Рованперя/Халттунен (FIN, Skoda Fabia R5 Evo) +3.01,3

© Павло Скобленко/Rally.UA
© Фото M-Sport, Hyundai

14-06-2019 11953
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца