Rally Argentina, СД9. Жодного допа без боротьби

Після насиченого подіями першого дня гонки, звичайно ж, хотілося, щоб інтрига зберігалася, а позиційної боротьби було якомога менше. У порівнянні з вчорашнім вечором таблиця топ-10 змінилася ще до старту першої суботньої спецділянки, бо організатори переглянули час Ярі-Матті Латвали, який їхав допом в режимі червоного прапора, і в результаті він зміг поміняти дев’яту позицію на восьму. Але головними ньюзмейкерами цієї 14-кілометрової спецділянки стали, безумовно, лідери першості: Ньовілль виграв доп, Тянак поступився йому 0,4 секунди, а ось Ож’е фінішував лише п’ятим і в результаті не зміг утримати другу позицію під атаками естонця.

Допи суботнього кола розташовано таким чином, що їх протяжність постійно зростає: після 14-кілометрового Tanti-Mataderos учасники відправляються на 23-кілометровий Mataderos-Cuchilla Nevada, а потім – на найдовший доп гонки, 34-кілометровий Cuchilla Nevada-Characoto. Таким чином, ранкова спецділянка є свого роду розігрівом, і навряд чи Ож’є просто так відмовиться від боротьби за друге місце.

Але відносна невдача Себа блякне порівняно з «дахом» Буласії і технічними проблемами у Сордо: через неполадки з двигуном Дані фінішував на допі тільки дев’ятим, більше 15 секундами поступившись Ньовіллю. Хоча на позиції в абсолюті це поки не відобразилось, не будемо забувати, що коло тільки починається, а до сервісу ще ой як далеко, тому у випадку, якщо проблему не буде вирішено або вона не зникне сама по собі, на іспанця попереду чекають дуже непрості кілометри.