Rally Argentina, CД5. Така довга параллелька.

Траса паралельної гонки, що носить ім’я одного з головних спонсорів гонки – Fernet Branca – і приймає у себе п’ятий і дванадцятий допи Rally Argentina, розташована в парку моторспорта на околиці Вілья-Карлос-Пас і має значну дистанцію – більше шести кілометрів. Якщо практично всі подібні спецділянки Чемпіонату світу не сприймаються гонщиками серйозно, то на паралельці в Аргентині цілком можна виграти або програти кілька секунд, які за нинішньої щільності боротьби – на вагу золота.

Та й глядачам на цій трасі цікаво – незважаючи на те, що тут досить пильно, дуже великі перепади висот, різноманітні повороти і розважальна програма (з таким-то спонсором!) від організаторів роблять доп Fernet Branca вельми привабливим.

Дістатися туди непросто, особливо з огляду на шалену кількість глядачів на Rally Argentina, тож ті, хто обирають його для перегляду, як правило, не їздять на інші спецділянки.

Ніяких особливих пригод в цей раз на параллельці не було, але зміна позицій серед лідерів таки відбулася – Дані Сордо показав кращий час і обійшов Тьєррі Ньовілля, який на допі був лише десятим. Ну на який ще паралельній гонці можна (за умови відсутності якихось пригод, звичайно ж) виграти 5 секунд? Тож Fernet Branca – це повноцінний доп, та ще й в режимі паралельної гонки.

Становище після СД5

1. Міккельсен/Йегер (N, Hyundai i20 Coupe WRC) +49.01,5
2. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +0,8
3. Мік/Нейгл (GB / IRL, Citroen C3 WRC) +3,1
4. Ожьє/Інграссія (F, Ford Fiesta WRC) +4,5
5. Сордо/Дель Барріо (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +7,6
6. Ньовілль/Жільсуль (E, Hyundai i20 Coupe WRC) +9,4
7. Лаппі/Ферм (FIN, Toyota Yaris WRC) +15,4
8. Брін/Мартін (IRL / GB, Citroen C3 WRC) +16,8
9. Еванс/Баррітт (GB, Ford Fiesta WRC) +24,7
10. Сунінен/Марккула (FIN, Ford Fiesta WRC) +38,1

27-04-2018 9529
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца