Ралі Швеції-2018: ідеальні умови

Організатори Ралі Швеції перевірили стан траси напередодні старту гонки – до цього моменту залишився тиждень, але гонщики розпочнуть знайомство з маршрутом на декілька днів раніше. Гленн Олссон, генеральний директор гонки, встиг відзвітувати про чарівні умови вздовж всієї дистанції: і в Швеції, і в Норвегії, де за традицією пройде частина гонки, завдяки морозній погоді траса була вкрита великим шаром снігу, а з боків утворилися високі замети.

Це має подарувати гонщикам та глядачам чи не найкраще ралі за останні роки, оскільки у Швеції часто була відносно тепла погода, а траса у багатьох випадках просто була «гравійно-брудною», тому атмосфера свята була неповною.

«Наші хлопці зраділи тому, що побачили в лісах, – сказав Олссон. – На дорогах повно снігу, траса загороджена високими заметами. Сказав би, що це просто ідеальний варіант.

У повноцінних сніжних умовах Ралі Швеції – одна з найшвидших та найвищовищніших гонок у світі. Останніми роками у нас були змішані умови, але цього разу все виглядає добре як для учасників, так і для вболівальників».

08-02-2018 7804
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца