Північна точка естонського чемпіонату

Чемпіонат Естонії з ралі виходить з весняної сплячки і відкриває свою літню частину в містечку Раквере, що на схід від Таллінна. Ще в березні було оголошено, що травневе Tallinna Ralli не відбудуться, і стало ясно, що естонська раллійна першість пройде в шість етапів замість семи. Бути третім етапом в чемпіонаті честь випала Viru Ralli.

Екіпаж Eurolamp World Rally Team вийде на старт в якості чинних чемпіонів країни. Очевидно, що боротьба за перемогу в гонці піде за сценарієм минулого року і україно-естонський дует буде протистояти триразовому чемпіону країни і господареві траси – Георгу Гроссу з команди OT Racing. Дивно, але лідер чемпіонату, Олівер Сольберг, не заявився на гонку. Також пропустять етап і екіпажі, що знаходяться на другому і третьому рядках заліку чемпіонату.

Viru Ralli не буде легкою прогулянкою для Валерія Горбаня і Сергія Ларенса – основний і єдиний суперник знає трасу як свої п’ять пальців, та й окремі відрізки спецділянок проектувалися за його безпосередньої участі.

У списку заявлених значаться 64 автомобілі, а піднести сюрпризи можуть не тільки Гросс і Горбань, але й екіпажі на техніці Proto і R5.

Програма гонки передбачає десять спецділянок загальною протяжністю 104 кілометри. Урочисте відкриття ралі відбудеться в п’ятницю, 14 червня. Тоді ж пройдуть і перші три спецділянки, а основний день гонки визначить найсильніших в суботу, 15 червня.

12-06-2019 4060
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца