Rally Mexico, пролог: перший удар Ньовілля

Як і більшість прологів в Чемпіонаті світу з ралі, суперспецділянка в Гуанахуато має дуже мало спільного з тими допами, які пройдуть протягом трьох наступних днів. І результати в Гуанахуато, враховуючи дистанцію в два із половиною кілометри, мало що значать. Проте, Тьєррі Ньовілль примудрився виграти на Monster Street Stage GTO майже дві секунди, які, з огляду на щільність боротьби, можуть зіграти свою роль на фініші ралі. Перевагу бельгійця прекрасно ілюструє той факт, що в наступні дві секунди вклалися результати аж шести екіпажів! Проте, Тьєррі Ньовілль, який в п’ятницю буде розчищати трасу, прекрасно розуміє, що ця перевага поки ні про що не каже: «Це дуже добрий початок, але немає сумнівів, що гонка буде складною».

До того, як на трасу вийшов Тьєррі Ньовілль, залік очолював Отт Тянак, який вигравав одну десяту в Себа Ож’є. Незважаючи на те, що це буде перша гравійна гонка в кар’єрі Отта за кермом Yaris WRC, він напевно буде грати роль першої скрипки в Toyota Gazoo Racing. Себастьян Льоб, як і на шейкдауні, показав десятий результат, так що під час гонки навряд чи варто чекати від француза на якісь дива. У WRC-2 Понтус Тідеманд майже дві з половиною секунди привіз своєму молодому колезі по команді – Калле Рованпері, відігравшись за свою поразку на шейкдауні.

Ну а коли над Леоном зійде сонце, гоночний караван відправиться у гори, де на пілотів чекає справжнє випробування протяжністю 155 кілометрів.

Rally Guanajuato Corona Mexico (СД1, Monster Street Stage GTO)
1. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) 2:06,7
2. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +1,9
3. Ож’є/Інграссія (F, Ford Fiesta WRC) +2,0
4. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) +2,5
5. Лаппі/Ферм (FIN, Toyota Yaris WRC) +2,9
6. Міккельсен/Йєгер (N, Hyundai20 Coupe WRC) +3,2
7. Мік/Нейгл (GB/IRL, Citroen C3 WRC) +3,5
8. Сордо/Дель Барріо (E, Hyundai i20 Coupe WRC) +4,5
9. Еванс/Баррітт (GB, Ford Fiesta WRC) +4,6
10. Льоб/Елена (F/MC, Citroen C3 WRC) +4,6
11-12. Сунінен/Марккула (FIN, Ford Fiesta WRC) +4,9
11-12. Тідеманд/Андерссон Й. (S, Skoda Fabia R5) +4,9
13. Рованперя/Халттунен (FIN, Skoda Fabia R5) +7,3

09-03-2018 11085
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца