Перенесення етапів ЧС у Португалії та Італії

Після продовження надзвичайного стану в Португалії і аналогічних надзвичайних заходів в Італії було проведено обговорення між організаторами гонок, владою, представниками FIA і промоутера WRC. При цьому Automóvel Club de Portugal (ACP) і Automobile Club d’Italia (ACI) просили про перенесення гонок в Португалії (була запланована на 21-24 травня) та Італії (була запланована на 4-7 червня).

Карлос Барбоза, президент ACP: «Ми хочемо подякувати всім нашим прихильникам і партнерів за їх розуміння і з нетерпінням чекаємо на можливість зустріти їх пізніше у цьому році».

Анжело Стіччі Доміані, президент ACI: «Automobile Club d’Italia, Італійська Автоспортивна Федерація і організатор Rally Italia Sardegna разом з FIA і промоутером WRC вивчили можливість призначення нової дату для гонки, яка є дуже престижною для нас і має історичне значення».

Олівер Цисла: «Всі сторони працюватимуть над визначенням можливих альтернативних дат для перенесених гонок. Будуть враховуватися ситуація з COVID-19, логістика чемпіонату, здатність учасників підлаштуватися під ці дати і здатність приймаючих держав провести етапи».

При цьому команди, WRC Promoter і FIA просять усіх учасників, офіційні особи, персонал, волонтерів та уболівальників по всьому світу боротися з пандемією, виконувати поради медиків і берегти своє здоров’я.

25-03-2020 6290
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца