П’єр-Луї Лубе стартує за кермом WRC

22-річний корсіканец П’єр-Луї Лубе, що завоював чемпіонський титул в категорії WRC 2, проведе кілька етапів за кермом автомобіля WRC. Ще не оголошується, що це буде за автомобіль і яка команда його надасть – інформація про це, як очікується, з’явиться протягом декількох тижнів. За чутками, це може бути M-Sport або Hyundai Motorsport, адже перед тим, як стати чемпіоном за кермом Fabia, в 2017 році Лубе виступав за кермом Ford Fiesta R5, а в 2018 пересів на Hyundai i20 R5. Не будемо забувати і про оголошення Citroen про здачу своєї техніки WRC в оренду.

П’єр-Луї Лубе: «Це дуже важливий і позитивний крок для мене. Я дійсно дуже радий, і я дуже пишаюся тим, що знову буду нести рекламу l’Équipe de France. У цьому сезоні буде багато роботи, і я сподіваюся, що підтримка FFSA допоможе мені досягти прогресу протягом цього року».

Лубе – один з трьох гонщиків, про підтримку яких оголосила FFSA, яка також підтримає Адріена Фурмо у WRC 2 і Йоана Росселя у WRC 3. Кількість місць в заводських командах світової першості унеможливлює працевлаштування всіх молодих талантів, що виграють у молодших серіях, то ж навіть досягнувши певних успіхів, більшість спортсменів просто впираються в стіну – так, FFSA вивела до «вищого світу» Льоба і Ож’є, але навряд чи Федерація і l’Équipe будуть оплачувати повноцінну участь свого підопічного за кермом WRC. Тому, з одного боку, цю новину від Лубе можна вважати кроком вперед і успіхом, але виникає питання: «що далі»?

В яких гонках візьме участь П’єр-Луї, поки не оголошено. Ясно лише, що в Монте-Карло він за кермом WRC не стартує.

12-01-2020 9330
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца